Danes v Paradi plesa. Ekskluzivna reportaža z državnega prvenstva v standardnih in latinskoameriških plesih!

Maša Kastelic in Akim Pekunov sta z atraktivnim nastopom navdušila občinstvo in sodnike. (Foto: Srečo Katona)

Vabljeni na ogled danes ob 18.45 na TV3!

V Paradi plesa vabljeni na ogled reportaže z dveh državnih prvenstev. V Račah se je odvijal standard v organizaciji Natalije Banovič in Plesnega centra Samba. O prvenstvu sem pisala tukaj: https://www.paradaplesa.si/na-spici/podeljeni-naslovi-drzavnih-prvakov-v-standardnih-plesih-predsednik-sekcije-marko-vodnik-pa-nima-razloga-za-veselje-konec-je-nimamo-rezultatov/

V Ljubljani pa latin pod taktirko Blaža Pocajta in Plesnega kluba Feniks. Članek si lahko preberete tukaj: https://www.paradaplesa.si/na-spici/ukrajinsko-slovenska-energija-osvojila-drzavno-prvenstvo-v-latinskoameriskih-plesih-energicna-in-blesceca-akim-pekunov-in-masa-kastelic-obranila-naslov-med-clani/ Dobili smo nove državne prvake v osmih starostnih kategorijah ter kategoriji paraples.

Vabljeni na ogled!

Premierno si lahko ogledate reportažo danes ob 18.45 na TV3. Ponovitve pa vas čakajo v sredo, 3. 5., ob 15.15, v soboto, 6. 5., ob 12.15, v nedeljo, 7. 5., ob 18.45! Parada plesa, ker je dan s plesom odličen dan!