Valentina Plaskan in Gea Erjavec. Za koga se utišam, da lahko ljubim?

Valentina Plaskan in Gea Erjavec, ustvarjalki plesnega popotovanja Koža za dušo (foto: facebook)

Kdaj se konča telo in kje se začne glas? Kako me pregiba glas in kako zveni telo, ko se začnem uglaševati sama s sabo? Za koga se utišam, da lahko ljubim? In na kateri strani zrcala stojim, ko kričim in mi nihče ne odgovori?

(se sprašujeta v najnovejšem avtorskem gibo-glasnem popotovanju plesalki Gea Erjavec in Valentina Plaskan, ki ga razvijata v sklopu magistrskega študija pod mentorstvom prof. Uršule Teržan na AGRFT. Kožo za dušo si lahko ogledate v soboto, 26. 8., ob 21.00 v sklopu festivala Poletje v Celju v Pokrajinskem muzeju Celje (Spodnji celjski grad)).
Parada plesa
Uporaba piškotkov

Spletna stran za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje, namene trgovine (košarica), prijavo na novice in spremljanje uporabe spletne strani (Google Analytics) uporablja piškotke. Tukaj lahko nastavite katere piškotke dovolite in katerih ne.