Novoletna. Vodja ADC, koreografinja in pedagoginja Alice Stojko Saliu. Veliko zdravja, kreativnosti, povezanosti, notranjega zadovoljstva ter lepih trenutkov z družinami in plesnimi družinami

Alice Stojko Saliu s plesalkami skupine Ajda. (foto: Klemen Batagelj)

Vsako leto prinaša nove dogodivščine, življenje nam pripravlja nove izzive, piše
zgodbe in rise slikanice različnih barvnih odtenkov; svetlih, temnih, mešanih, in zato je življenje lepo. Še lepše je, če ga lahko vsak dan prepleteš s plesom, zato vsem plesalcem, koreografom in konec koncev tudi sebi želim, da nas ta ljubezen, ki jo plesalci čutimo do matere vseh umetnosti spremlja na vsakem koraku, preplesanem ali prehojenem.

Alice v plesni akciji. (foto: Klemen Batagelj)

Želim nam veliko zdravja, kreativnosti, povezanosti, notranjega zadovoljstva ter lepih trenutkov z družinami in plesnimi družinami. Srečno v 2025! (novoletna čestitka koreografinje, pedagoginje in vodje ADC Alice Stojko Saliu)

Parada plesa
Uporaba piškotkov

Spletna stran za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje, namene trgovine (košarica), prijavo na novice in spremljanje uporabe spletne strani (Google Analytics) uporablja piškotke. Tukaj lahko nastavite katere piškotke dovolite in katerih ne.