Večer so razdelili na dva dela, v prvem delu in ob začetnem povabilu na ples so se nizale skupinske kombinacije lepih plesnih linij in ritma, pogledi in pristni nasmehi na veselih obrazih pa so še dodatno popestrili to zabavno plesno vzdušje prijateljske topline, v drugem delu je stekla plesna pravljica Čarovnik z voza. Koreografije so pripravili: Andrej Novotny, Klemen Pirman, Anja Tegelj, Ines Golobič, Mihaela Wabra Kucler in Gregor Kunstelj. V prvem delu so plesali v parih, v paru je bil(-a) vedno plesalec(-ka) na invalidskem vozičku, ki je neslišno tekel in se obračal v ritmu, ob njem pa plesni partner, plesalec(-ka) brez vozička. Plesali so: Ana Razboršek, Ines Golobič, Klemen Pirman, Manuel Wango, Teuta Imeri, Anja Krštinc, Anja Tegelj, Gregor Kunstelj, Jernej Kolbl, Matej Grubič, Mojca Škrbec, Nina Wabra Jakič, Sara Novak, Selvija Imeri, Tina Cerk in Vesna Rom.
V ozadju so tekle videoslike jesenskih motivov, izbira glasbe in efektno oblikovanje luči je bil doprinos Andreja Novotnya in Klemena Pirmana, ki sta nudila tudi vso potrebno pomoč pri scenariju skupaj s Teuto Imeri in Anjo Tegelj. Pestro in barvito kostumografijo sta pripravili Anja Tergal in Selvija Imeri. Ob koncu prvega plesnega dela in prijateljevanja, ko je v svoji plesni eleganci Klemen Pirman kar lebdel po odru, je dogajanje nenadoma prekinila nevihta, ko je zadonelo, oder sta zaobjela tema in vrtinec, ki je štiri plesalce zavihtel v svet sanj in srečanja s čarovnikom z voza (Manuel Wango). Tema, gozd in strah so nenadoma odvzeli veselje do plesa Klemenu Pirmanu, ki se je nato ves čas jokajoč opotekal, zavrli plesno strast Ines Golobič in zapeljivost Ane Razboršek ter odvzeli ritem Teuti Imeri. Scenografijo so pripravili: Ines Golobič in Nina Wabra Jakič.
Plesna pravljica je potem tekla po poteh iskanj čarovnika z voza, ki bi štirim plesnim nesrečnikom lahko povrnil izgubljeno veselje do plesa. Potovali so in iskali po deželah jazza, salse, tanga in jiva, kjer so srečevali prebivalce–plesalce, ki so še vedno uživali v plesu in seveda tudi na veliko plesali. Vsaka pravljica ima svoj konec in poduk, tudi spoznanje, ki je štiri popotnike pripeljalo do soplesalca – čarovnika z voza, in so lahko ponovno veselo zaplesali ob svojih prijateljih. Dvorana Stare elektrarne Elektro Ljubljana je bila prepolna, obiskovalci na vozičkih so se morali razvrstiti ob sedežih in zasesti tudi del odra, kajti kot vemo, naše gledališke dvorane niso prilagojene za številnejši obisk ljubiteljev gledališč in kulturnih prireditev na vozičkih. Verjetno se bo o tem moralo v bodoče še bolj intenzivno razmišljati in prepotrebno ukrepati. Plesalci Plesnega kluba Zebra, tudi prvega slovenskega plesnega kluba na vozičkih, tekmujejo na mednarodnih tekmovanjih v kategorijah solo in duet, kjer lahko v duetu plešeta plesalca na vozičkih ali pa eden z in drugi brez vozička. Tekmovanja potekajo v štirih kategorijah: junior, debitanti, amaterji in select/selecija, v standardnih in južnoameriških plesih ter v jazzu.
Plesni klub Zebra načrtuje tudi velik plesni met, ko bo 8. decembra v sodelovanju s Plesno šolo Bolero organiziral drugo državno tekmovanje
v latinskoameriških in standardnih plesih na vozičkih.
Spletna stran za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje, namene trgovine (košarica), prijavo na novice in spremljanje uporabe spletne strani (Google Analytics) uporablja piškotke. Tukaj lahko nastavite katere piškotke dovolite in katerih ne.